Avengers Endgame: Czy właśnie poznaliśmy broń, która pokona Thanosa? – UWAGA MOŻLIWY SPOILER!

Na trzy miesiące przed kinową premierą nowych Avengers’ów, wyciekły nowe zdjęcie które potencjalnie ujawniają broń, którą avengers mogą wykorzystać do pokonania Thanos’a!

Nowa linia zabawek z uniwersum Marvela właśnie pojawiła się w sklepach. Po tym, jak zabawki z Avengers: End Game ujawniły, że mundury „kwantowego królestwa” będą posiadać Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow, Rocket oraz Rocket. Teraz mamy zdjęcia innej nowej zabawki, w której widzimy nowy strój przygotowany dla przyjaciela Tony’ego Starka, Col Jamesa Jamesa Rhodesa, czyli War Machine.

Przypomnijmy, że w Avengers: Age of Ultron, Tony Stark i Bruce Banner zbudowali kostium Hulka Bustera Iron Mana. Cóż, nowa zabawka wygląda jak zbroja War Machine Buster lub War Destroyer dla Rhodeya i prawdopodobnie zostanie użyta do walki z Thanosem!


Nowa zbroja wygląda jeszcze groźniej i jest ewidentnie cięższa od kombinezonu wojennego, który widzieliśmy w poprzednich filmach. Ale wyobraźmy sobie, że Iron Man w stroju Hulk Buster i Rhodey w zestawie War Machine Buster lub War Destroyer z pewnością będzie niesamowitym widokiem i sprawi, że będziemy miło wspominać czasy, gdy Tony i Rhodey walczyli razem w Captain America: Civil War.

Tymczasem w Internecie krążą inne pogłoski i spekulacje fanów o nadchodzącym filmie z MCU Avengers: Endgame. Cóż, wszystkie teorie i spekulacje zostaną obalone lub potwierdzone, gdy film trafi na teatry 26 kwietnia. W końcu dowiemy się, w jaki sposób Avengers pokonają Szalonego Tytana i wyeliminują efekt pstryknięcia, który zdziesiątkował ponad połowę żywych istot w wszechświat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *