Avengers: Endgame Trailer, data premiery, obsada, postacie i aktualności!

W końcu jest trailer Avengers 4, a wraz z nim podpowiedź dotycząca daty premiery i oficjalny tytuł! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Avengers 4!

Avengers: Endgame to bardzo gorący temat! Nie tylko dlatego, że prezentuje przypuszczalną kulminację, ku której budował się cały filmowy wszechświat Marvela, ale z powodu atmosfery otaczającej go tajemnicy. Trudno było zdobyć twarde informacje, ponieważ Marvel bardzo uważał, aby utrzymać wszystko w tajemnicy. A teraz wszystko, co wiemy o Avengers: Endgame …

Trailer!

Avengers: Endgame – data premiery!

Data wydania Avengers: Endgame została przeniesiona na kwiecień. Data premiery w USA to 26 kwietnia, natomiast co powinno nas cieszyć, premiera w Polsce odbędzie się 25 kwietnia, czyli dzień przed premierą Amerykańską.

Obsada!

Wszyscy, którzy przeżyli w Avengers: Infinity War powrócą do Avengers: Endgame. Ale cóż, o tym już pewnie wiesz 🙂

Josh Brolin powróci jako Thanos. Oczekuje się, że Tom Holland powróci jako Spider-Man (ale prawdopodobnie dopiero pod koniec filmu). Szef Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził rolę Holland’a w roli Spider-Man’a w Avengers 4, choć z zastrzeżeniem „że wszystko może się zmienić”. W końcu Spidey ma swoją własną kontynuację, musi się przygotować.

Interesujące jest to, że nowy raport o castingu wydaje się wskazywać na podróż w czasie / alternatywną sytuację wszechświata w filmie?! Emma Fuhrmann najwyraźniej gra Cassie Lang. Dlaczego jest to tak interesujące? Cassie Lang, to córka Scotta Langa, czyli Ant-Man’a

Chris Evans na pewno będzie w filmie jako Kapitan Ameryka, ale będzie to jego ostatni występ w tej roli.

I mimo, że Dave Bautista nie był zachwycony Disneyem w oparciu o to, jak radzili sobie z sytuacją Jamesa Gunna i Guardians of the Galaxy 3, potwierdził nam, że zdecydowanie pojawi się w Avengers: Endamge, chociaż nie jestem pewien, ile dostanie czasu na ekranie.

Wydaje się, że pojawi się także Ty Simpkins, dzieciak z Iron Man 3.

Fabuła!

To jest najbliższe oficjalnemu streszczeniu, które zostało udostępnione w tej chwili, dzięki uprzejmości magazynu Licensing:”Kulminacja 22 połączonych ze sobą filmów, czwarta część sagi o Avengers, nakłoni widzów, by byli świadkami przełomu tej epickiej podróży: nasi ukochani bohaterowie naprawdę zrozumieją, jak krucha jest ta rzeczywistość i co będzie trzeba poświęcić, aby ją podtrzymać.”


„Kulminacja 22 połączonych ze sobą filmów, czwarta część sagi o Avengers, nakłoni widzów, by byli świadkami przełomu tej epickiej podróży: nasi ukochani bohaterowie naprawdę zrozumieją, jak krucha jest ta rzeczywistość i co będzie trzeba poświęcić, aby ją podtrzymać.”

Celem zawsze było zobaczenie kosmicznej kulminacji spektakularnej sagi inspirowanej serią Infinity Gauntlet autorstwa pisarza Jima Starlina z 1991 r., Koncentrującego się na niebiańskich uczynkach Thanosa (Josh Brolin), który słynie ze zdobywania wszystkich Kamieni Nieskończoności, na wiele różnych sposobów. Możesz sprawdzić w komiksach jakie są sposoby pokonania Thanosa. Ale możesz również znaleźć wskazówki we wszystkich różnych wersjach opowieści o Gwiezdnych Rękawach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *