Black Knight może pojawić się w Avengers: Endgame!

Zdjęcia postaci którą tworzy Gwyneth Paltrow z filmu Avengers: Endgame dostarcza nam wskazówek, w jaki sposób Pepper Potts może uratować umierającego Tony’ego Starka w nadchodzącym filmie Marvela.

Źródło : scifiimaginarium.com

Najnowsze plotki ze świata MCU, mogą sugerować, że Czarny Rycerz może pojawić się w Avengers: Endgame. W ciągu ostatnich kilku lat wydawca komiksów coraz bardziej ukierunkowuje swoje wydarzenia – a nawet ich przedruki – na najnowsze wielkoformatowe przygody Marvela. przygnębiona wersja Wolverine’a została przeniesiona na nasze czasy jeszcze przed wypuszczeniem filmu Logan. Wydarzenia z „Civil War II” miały miejsce krótko po tym, jak Captain America: Civil War trafiło do kin, a letnia seria imprez 2018 roku była zaskakująco nazwana „Infinity Wars. „

W kwietniu tego roku Marvel Comics wyda cały zestaw „True Believers”, jednym strzałem – będą to przedruki klasycznych wydań. Nic dziwnego, że wszyscy koncentrują się na postaciach, które są ważne dla Avengers: Endgame; znajdują się tam przedruki poświęcone Thanosowi, Mgławicy, Roninowi, a nawet nowej broni Thor’a – Stormbreaker. Dwa z tych komiksów, mogłyby popsuć trochę zabawę przed premierą Avengers: Endgame, więc Marvel oznaczył je jako „ściśle tajny” i obiecał wydać je w późniejszym terminie.

Źródło : bloody-disgusting.com

Ale dwa egzemplarze z tego wydania, wydają się bardziej niż dziwne. Pierwszy przedruk, to Avengers # 71, problem z historyjką o nazwie „Endgame!” Drugi to przedruk Avengers # 343, który rozpoczął czteroczęściową historię zatytułowaną „The Gatherer’s Saga”. Obaj mają mniej znanego bohatera Marvela w głównej roli – Dane Whitman, a.k.a. Czarny Rycerz. Klasyczny bohater z Marvela, Whitman, odziedziczył Hebanowe Ostrze, zaklęty miecz, nasycony pożądaniem krwi. Tam, gdzie inni właściciele Hebanowego Ostrza byli zadowoleni, by zaspokoić swoje śmiertelne żądze, Whitman nie chce być jak inni i zamiast tego walczy jako bohater – i Mściciel.

Źródło : marvel.fandom.com

Co ciekawe, pojawiły się plotki, że Marvel Studios jest zainteresowany wykorzystaniem Czarnego Rycerza. Hebanowe Ostrze prawie pojawiło się jako „easteregg” w Doktorze Strange, ale zostało odrzucone w ostatniej sekundzie. W ubiegłym roku pojawiły się plotki, jakoby Marvel rozmawiał z Guy’em Ritchiem, by nakręcić film o kapitanie Brytanii, a Black Knight podobno miałby tam odegrać drugoplanową postać. Co najdziwniejsze, Jeremy Conrad ostatnio napisał na Twitterze, że Marvel ma w planach nakręcić Czarnego Rycerza i już opracował, w jaki sposób zostanie on przedstawiony w MCU. Przedstawił on obraz tajnego miasta z Ant-Man & the Wasp, wyraźnie sugerując, że wierzy, że Królestwo Kwantowe jest w pewien sposób powiązane z tą historią. Wszystko to są plotki, na tym etapie nie ma potwierdzonych informacji na ten temat, ale z pewnością warto zauważyć, że Marvel Comics zrobił przedruk kluczowych kwestii związanych z Czarnym Rycerzem, a także z powiązaniami z Avengers: Endgame.

Możliwe, że wszystkie te pogłoski coś znaczą i że Marvel Studios rzeczywiście planuje jakoś wprowadzić Czarnego Rycerza w filmie Avengers: Endgame. Ale to niekoniecznie oznacza, że zagra w swoim własnym filmie. Ten „easteregg” z Heban Blade niemal trafiło do Doktora Strange’a, a doktor Strange 2 przecież jest nadal w produkcji. Tak więc Czarny Rycerz może wkrótce zostać wprowadzony, a następnie posłużyć jako drugorzędna postać w taki sam sposób, jak Scarlet Witch, a przecież ona nie ma jeszcze własnego solowego filmu.

Niedawno swoją premierę miał trailer Spider-Man: Far From Home. Otworzył on nową falę teorii, z których wiele wskazywało na nieobecność Iron Mana i sugerował, że mógł on albo zginąć w Endgame, albo istnieje w alternatywnym wymiarze.


Źródło :screenrant.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *