Czy nadchodzi Young Avengers? Marvel tworzy film!

Sieć spekuluje, że Marvel Studios opracowuje projekt Young Avengers. Ten projekt prawdopodobnie zadebiutuje po filmie Endgame.

Young Avengers - www.avengers4endgame.pl

Obecnie Marvel Studios pracuje nad kilkoma projektami, które zostaną wprowadzone na czwartym etapie MCU. We Cot This Covered, to właśnie na tym portalu pojawiła się informacja, że jednym z nich będzie film Young Avengers. W chwili obecnej, zgodnie z informacjami ujawnionymi przez dziennikarza, trwają pracę nad scenariuszem produkcji, a na ekranie pojawi się cała grupa młodych Avengerów, takich jak Hawkey w wersji Kate Bishop, Hulklin, Iron Rudd, Patriot, Wiccan, Statum, Vision którego prawdopodobnie zagra Paul Bettany.

Jeśli Stature rzeczywiście pojawi się na ekranie, myślę, że będzie to po prostu starsza wersja Cassie Lang. Nie jest jasne, jak twórcy podejdą do Kate Bishop. Zgodnie z doniesieniami, możliwe że otrzyma własną serię na platformie Disney +.

Film Avengers: Endgame wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia.


Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: popculture-y.com

Komentarze

  Gambit

  (17 stycznia 2019 - 7:27 am)

  To świetna informacja. Zamiast resetować MCU fajnie gdyby zrobili coś nowego – świeżość to podstawa 🙂 Fajny blog – pozdrawiam! 🙂

  avengers4endgame.pl

  (22 lutego 2019 - 11:56 am)

  Dzięki – też jestem tego samego zdania – Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *