Czy Thanos jest jedynym czarnym charakterem w „Avengers: Endgame”?

To że Josh Brolins (Thanos) odgrywa ogromną rolę w Avengers: Endgame potwierdziło się już w pierwszy zwiastunie. Ale czy jest on także głównym złoczyńcą w czwartym filmie Avengers? UWAGA. Możliwe że pojawią się spoilery, choć na ten moment o tylko spekulacje 🙂

Źródło : spidersweb.pl

Nowa teoria może wskazywać, że Thanos nie jest jedynym złoczyńcą w Endgame. Nowe zabawki ze świata MCU zasugerowały, że Thor (Chris Hemsworth) i Rocket (Bradley Cooper) stworzą nową drużynę przeciwko jeszcze większemu niebezpieczeństwu, tak twierdzi użytkownik reddit JoshandMarie.

Wydaje się, że Endgame będzie trwał około trzech godzin, jak twierdzi JoshandMarie, więc cofnięcie „pstryknięcia” Thanosa które nastąpiło w Avengers: Infinity War byłoby do zrobienia. Zgodnie z jego teorią, historia przybierze właśnie taką postać, pokaże jak Thanos uczy się „dziesiątkowania” wrogów. Następnie historia zmusiłaby Thanosa do usunięcia pewnych rzeczy, ponieważ jego działanie byłoby sprzeczne z naturalnymi prawami wszechświata.

Zgodnie z tą teorią, Thanos wyrósłby na znacznie większego i okrutnego złoczyńcę, ponieważ teraz chce zniszczyć Ziemię z zemsty. Wskazuje się również, że Thanos przybywa na Ziemię po tym, jak wie, że Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) nie żyje. Być może jeszcze większym zagrożeniem jest wydarzenie z „Annihilation: Conquest”, w którym Avengers muszą uratować wszechświat przez naprawienie pęknięcia w przestrzeni i czasie, zanim wszyscy zostaną skierowani do innego wymiaru.

Oczywiście nadal jest wiele innych teorii, ale ta, jest akurat bardzo prawdopodobna. Przekonamy się o tym już 24 kwietnia!


Źródło :msn.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *