Katherine Langford kogo zagra w Avengers: Endgame?

Od momentu pojawienia się informacji o jej roli, wszyscy zastanawiają się, kogo Katherine Langford zagra w Avengers: Endgame. Jej rola pozostaje tajemnicą, więc na razie pozostają tylko spekulacje.

Źródło : wikipedia.org

W październiku ogłoszono, że Catherine Langford dołącza do Avengers: Endgame. Spowodowało to falę spekulacji na temat jej roli. Ale później fani skupili się na teorii o fabułach, tytułach filmowych, zwiastunach. Langford odeszła na drugi plan. Kiedy aktorka rzuciła zdjęcie jej farbowanych rudych włosów na jej Instagram, fani ponownie powrócili do teorii na temat jej tajemniczej roli. Langford podpisała zdjęcie „She (red)y” , co może mieć odniesienie do aktualnie dokręcanych fragmentów filmu.

View this post on Instagram

She (red)y 💇💁

A post shared by KATHERINE LANGFORD (@katherinelangford) on

To zdjęcie zachęciło fanów do ponownego zastanowienia się nad tym, kim będzie Catherine Langford w Avengers. Wiele osób myśli, że będzie dorosłą wersją dziecka Pepper Potts i Tony’ego Stark’a. Jest to związane z informacjami przekazanymi przez Gwyneth Paltrow. Bracia Russo również mówili o przyszłych dzieciach Tony’ego. Teoria podróży w czasie będzie z tym powiązana. Według Gwyneth Paltrow, Langford odbędzie podróż w przeszłość i pomoże bohaterom w walce z Thanosem.

Bez względu na jej rolę, otrzymała świetną okazję, by dołączyć do Marvel Cinematic Universe w tak kluczowym dla tego świata momencie. Odpowiedz na pytanie, kogo zagra Catherine Langford w Avengers: Endgame pojawi się zapewne dopiero 26 kwietnia podczas premiery filmu.


Źródło :whatnext.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *