Wyciek z Avengers Endgame! Zdjęcia ujawniają jak potencjalnie Pepper Potts może uratować Tony’ego Starka!

Zdjęcia postaci którą tworzy Gwyneth Paltrow z filmu Avengers: Endgame dostarcza nam wskazówek, w jaki sposób Pepper Potts może uratować umierającego Tony’ego Starka w nadchodzącym filmie Marvela.

Źródło : Flickr.com

W kilka dni po ujawnieniu zdjęć figurek z nadchodzących Avengers: Endgame, mamy kolejne zdjęcia, które mogą być postrzegane jako spoiler. Fani na Twitterze dostrzegli zdjęcia „zbroi ratunkowej” Gwyneth Paltrow którą być może wykorzysta do uratowania Tony’ego Starka!

Stark jest uwięziony w kosmosie, z ograniczonym pożywieniem i wodą. W pierwszym zwiastunie Avengers: Endgame, Tony nagrywa pożengalną wiadomość dla Pepper. Stark znajduje się w takiej sytuacji po tym, jak udaje mu się przeżyć pstryknięcie palcami przez Thanosa pod koniec Avengers: Infinity War i zostaje na Tytanie, oddzielony od reszty Avengers, którzy są zaangażowani w bitwę na Ziemi.

Wyciek zdjęć przedstawiający Pepper w stroju „Rescue” na planie Endgame po raz pierwszy dostarczył fanom możliwego rozwiązania, co zrobi jej postać w filmie. Nowe zdjęcia zabawek z filmu Avengers: Endgame ujawniają podobny niebieski strój. Jedyna sytuacja w której Pepper, pojawiła się już w tym stroju w uniwersum MCU, to scena z Iron Man 3, gdzie Tony użycza jej tej zbroi aby ją uratować.

Tweety pokazują również na wpół złożone figurki. Krążą pogłoski, że niektóre postacie, takie jak Thor i Rocket, zostaną wysłane na przygodę do poziomu kwantowego pod okiem Ant-Mana, który pojawia się na końcu trailera Endgame.

Niedawno swoją premierę miał trailer Spider-Man: Far From Home. Otworzył on nową falę teorii, z których wiele wskazywało na nieobecność Iron Mana i sugerował, że mógł on albo zginąć w Endgame, albo istnieje w alternatywnym wymiarze.

Źródło : CDA.pl

Far From Home pojawi się w kinach w lipcu, ale wcześniej fani Marvela będą mieli okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, na które najpierw postara się odpowiedzieć Kapitan Marvel w marcu, oraz Avengers: Endgame w kwietniu.


Źródło :hindustantimes.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *