Zabawki promujące film Avengers: Endgame, mogą tłumaczyć nam nowe, białe stroje bohaterów!

Wydawcy Avengers: Endgame, może potwierdzać cel tajemniczych nowych białych strojów Avengers. Nikt nie był szczególnie zaskoczony, gdy okazało się, że Avengers otrzymają nowe stroje w filmie Avengers: Endgame. Z biznesowego punktu widzenia zmiana kostiumu oznacza więcej pieniędzy ze sprzedaży towarów. A jednak te nowe stroje wyglądały całkiem funkcjonalnie, jakby były naprawdę istotne dla fabuły.

Źródło : screenrant.com

Uważa się, że Avengers: Endgame będzie filmem o podróży w czasie, a bohaterowie spróbują napisać historię tak, aby w pierwszej kolejności zapobiec działaniom Thanosa. Najbardziej prawdopodobną opcją podróży w czasie jest, wymiar kwantowy, a w filmie Ant-Man i Osa, otwarcie jest pokazane, że taki wymiar istnieje i jest to do zrobienia. Oczywiście białe kostiumy wyglądają bardzo podobnie do koncepcji strojów przygotowanych do podróży w wymiar kwantowy. Rozsądnie jest więc założyć, że żyjący na Ziemi bohaterowie przywdzieją te stroje, aby wejść do wymiaru kwantowego i cofnąć się w czasie!

Żródło : popsugar.co.

Najnowsze zabawki z Avengers: Endgame wydają się wspierać tę teorię. Ujawniają one, że białe kombinezony zawierają tajemnicze urządzenie przymocowane do tylnej części nadgarstka, coś, co będzie wyraźnie renderowane za pośrednictwem CGI w samym filmie. Projekt będzie wyglądał znajomo dla każdego, kto uważnie oglądał trailer Avengers: Endgame. W kilku ujęciach, widać kluczowych członków Avengers noszących tajemnicze urządzenie z tyłu ich nadgarstków, z zielonymi miejscami dla dodania efektu CGI.

Źródło : youtube.com

Ale oto najważniejsza informacja: wszystkie zdjęcia z planu ukazują członków Avengers podróżujących w czasie. Urządzenia z nadgarsta były noszone zarówno przez Paula Rudda, jak i Roberta Downeya Jr. na planie, który odtwarzał bitwę o Nowy Jork z 2012 roku. Makijaż Roberta Downey Jr., wyraźnie sugeruje, że powinien grać starszą wersję Tony’ego Starka, podczas gdy Ant-Man grany przez Rudd’a nawet nie trafił do więzienia w czasach pierwszych filmów Avengers – nie mówiąc już o tym, że nie był superbohaterem. Urządzenie nadgarstkowe wyraźnie łączy białe mundury ze scenami podróży w czasie i sugeruje, że wszystkie teorie są prawdopodobnie poprawne. Wygląda na to, że Avengers ubiorą nowe stroje, aby podróżować w czasie, a następnie porzucą je, kiedy dotrą do celu.

Na tym etapie nie można powiedzieć na 100%, czym naprawdę są te urządzenia. Co ważne, w komiksach wielu bohaterów Marvela używało podobnej technologii do poruszania się w strumieniu czasu, podróżując w czasie lub między wymiarami; w rzeczywistości pomysł ten został wykorzystany przez 20th Century Fox w Deadpool 2 i przez Sony w Spider-Mana: Into The Spider-Verse. W zależności od modelu podróżowania w czasie, możliwe jest również, że służą one jako „blokada czasu”, zapobiegając w ten sposób drobnym zmianom wprowadzanym przez Avengers powodującym problematyczne fale w strumieniu czasu; w komiksie była to technologia opracowana przez doktora Dooma i nie ma powodu, dla którego MCU nie byłby w stanie zaakceptować tego pomysłu w Avengers: Endgame. Ale o tym, przekonamy się już niebawem!


Źródło :screenrant.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *